Geometrické fragmenty
071

Otto Herbert Hajek (1927 - 2005)

Geometrické fragmenty, 1985

serigrafie, mírně poškozeno | 47,5 x 43,5 cm | sign. Hajek 85/1 | 38/90

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč