Setkání na parketu
076

David Říha (1979)

Setkání na parketu, 2004

olej na plátně | 50 x 35 cm | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč