Geisha
084

Bruno Haas (1939)

Geisha, nedatováno

serigrafie | 58 x 51,5 cm | sign. Bruno Haas | 95/100

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč