092

Michal Reiniš (1961)

Bez názvu, nedatováno

kombinovaná technika na papíře, poškozeno | 60,5 x 85,5 cm

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč