Dáma s cigaretou
094

Eva Brožová (1948 - 2017)

Dáma s cigaretou, 1996

olej na desce | 71,5 x 50,5 cm | sign. E. Brožová 1996

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč