Sur le chemin de l'été
099

Marc Antoine Louttre-Bissière (1926 - 2012)

Sur le chemin de l'été, nedatováno

lept, suchá jehla | 46,9 x 45,8 cm | sign. Louttre B | 14/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč