Porträt eines dicken Mannes
101

Bernhard Jäger (1935)

Porträt eines dicken Mannes, nedatováno

litografie | 60,5 x 42,5 cm | sign. Jäger | probedruck

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč