Überwältigter Wolf
102

Gertrude Degenhardt (1940)

Überwältigter Wolf, nedatováno

lept, suchá jehla | 44,6 x 29,6 cm | sign. Degenhardt Gertrude | p.p. X

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč