Okno
106

Aleš Lamr (1943)

Okno, 1991

akvarel a tuš na papíře | 57,6 x 41,1 cm | sign. A. Lamr 91 | org.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 100 Kč