Mosca cieca
111

Leonardo Cremonini (1925 - 2010)

Mosca cieca, 1968

litografie | 50,5 x 74,5 cm | sign. Cremonini 68 | X/XX

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč