Terre á cactées
115

Marc Antoine Louttre-Bissière (1926 - 2012)

Terre á cactées, nedatováno

lept, suchá jehla | 50 x 49 cm | sign. Louttre B | 36/60

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč