U ventilátoru
120

Michal Reiniš (1961)

U ventilátoru, 1991

kombinovaná technika na plátně | 80 x 75 cm | sign. Reiniš 91 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč