Probuzený les
133

Peter Kľučik (1953)

Probuzený les, 1993

lept, suchá jehla, poškozeno | 21 x 36,3 cm | sign. Peter Kľučik 1993 | e.a. IX/XXX

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 700 Kč