Les Cadeaux de la Terre
136

Fernand Léger (1881 - 1955)

Les Cadeaux de la Terre, 1950

serigrafie, mírně poškozeno | 32,2 x 22,4 cm | sign. v tisku F. L. 50 | 823/1000

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč