Unterwegs
138

Thomas Bayrle (1937)

Unterwegs, 1974

serigrafie, mírně poškozeno | 51,6 x 41,7 cm | sign. Bayrle 74 | III/XV

VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 11 000 Kč