Hrající dáma
161

Víťo Bojňanský (1962)

Hrající dáma, 2005

kombinovaná technika na plátně | 125 x 90 cm | sign. V. Bojňanský 05 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč