Rue espagnole
169

Pedro Mendoza Navas (1930)

Rue espagnole, 1975

olej na plátně | 47 x 38 cm | sign. Mendoza 75 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 600 Kč