Herr W.
172

Thomas Bayrle (1937)

Herr W., 1973

serigrafie, poškozeno | 69,8 x 56,5 cm | sign. Bayrle 73 | III/XV

VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 9 000 Kč