SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
úterý 24. září 2019
16. - 20.9. a 23. - 24.9 2019
lept, suchá jehla | 44,5 x 29,4 cm | p.p. IX
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
089lept, suchá jehla | 49,4 x 34,4 cm | p.p.
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
102lept, suchá jehla | 44,6 x 29,6 cm | p.p. X
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč