úterý 24. září 2019
16. - 20.9. a 23. - 24.9 2019
litografie, mírně poškozeno | 59,4 x 42,3 cm | 24/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
093serigrafie, mírně poškozeno | 68 x 48,1 cm | 19/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 200 Kč
101litografie | 60,5 x 42,5 cm | probedruck
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
litografie | 59,9 x 42,6 cm | 43559
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
113litografie, mírně poškozeno | 61,5 x 43,5 cm | 8/50
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč
123litografie | 42,5 x 59 cm | 24/60
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 800 Kč