Jitro
033

Olga Čechová (1925 - 2010)

Jitro, 1971

litografie | 61,5 x 41,5 cm | sign. Olga Čechová 1971 | 21/30

VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE