Krásná kniha, 19 ks
257

Kolektiv autorů

Krásná kniha, 19 ks, 1984

litografie, bibliofilie, původní přebal | různé formáty | signováno | 137/200

VYDAVATEL
Lyra Pragensis, Praha, 1984

Původními litografiemi doprovodili Adolf Born, Karel Svolinský, Petr Melan, Karel Laštovka, Jitka Walterová, Oldřich Kulhánek, Vladimír Tesař, Jiří Brázda, Miloslav Disman, Jaroslav Šerých, Vladimír Suchánek, Petra Oriešková, Olga Vychodilová, Eva Bednářová, Kamil Lhoták, Jindřich Pileček, Daniela Havlíčková, Ludmila Jiřincová a Anna Kuhnová.

VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč

Internetová
neděle 27. května 2018

pondělí 21. května - pátek 25. května 2018

PRÁCE NA PAPÍŘE