SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
kvaš na papíře | 37 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 650 Kč
akvarel na papíře | 31,6 x 44,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
351kvaš a pastel na papíře | 30 x 40,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
kvaš na papíře | 30,1 x 40,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
tužka na papíře | 21,8 x 29,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
356tuš na papíře | 29,6 x 35,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
357tuš na papíře | 29,7 x 36 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
tuš na papíře | 30,1 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
359olej na plátně | 50 x 65 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 10 000 Kč
360akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,7 x 41,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
362akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
363akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
366akvarel na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
368akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
369akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
fix na papíře | 21,5 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
tuš na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
375akvarel a tuš na papíře | 14,8 x 10,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
377tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
378tuš na papíře | 29,9 x 21,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
tuš na papíře | 44,1 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 200 Kč
tužka na papíře | 20,8 x 14,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
381fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
383akvarel, tuš a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel, tuš a fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel a fix na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 000 Kč
fix na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
akvarel, tuš a fix na papíře | 30 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
389tuš na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 500 Kč
akvarel na papíře | 14,5 x 10,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
litografie | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
měkký kryt | 24,5 x 15,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 100 Kč
akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
395akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
396akvarel a tuš na papíře | 30 x 41,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 500 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 800 Kč
akvarel a kvaš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 21,8 x 29,4 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
401kvaš na papíře | 30 x 42 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
402akvarel na papíře | 31 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,9 x 29,6 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 20,8 x 29,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
405akvarel a tuš na papíře | 31,7 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel a tuš na papíře | 44 x 31,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
407akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 40,2 x 31,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 500 Kč
408tuš na papíře | 21,8 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
410tuš na papíře | 31,3 x 44,3 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
411akvarel a tuš na papíře | 22 x 31 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
akvarel na papíře | 20,7 x 14,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
uhel na papíře | 29,9 x 21,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 500 Kč
414akvarel a tuš na papíře | 41,5 x 52 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 29,5 x 39 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 000 Kč
416akvarel a tuš na papíře, mírně poškozeno | 29,5 x 40 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
417tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
tuš na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
419tuš na papíře | 21 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
VYDRAŽENO ZA: 400 Kč
tužka na papíře | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře, oboustranné | 14,7 x 20,8 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 600 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč
tužka na papíře | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč
tuš na papíře | 22 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
425tužka na papíře, oboustranné | 30 x 21 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 800 Kč
426akvarel a tuš na papíře, oboustranné | 40,2 x 30 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 700 Kč
VYDRAŽENO ZA: 700 Kč