Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
litografie | 59,7 x 43,6 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 550 Kč
litografie | různé formáty | 30/40
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 000 Kč
akvarel na papíře | 76,5 x 56,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč