Internetová
neděle 27. května 2018
pondělí 21. května - pátek 25. května 2018
litografie | 27,2 x 44 cm | 57/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
049litografie | 27 x 44 cm | 69/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
050litografie | 37,2 x 53,3 cm | 48/100
VYVOLÁVACÍ CENA: 500 Kč
dřevoryt | 24,3 x 31,7 cm | A. T.
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
dřevoryt | 24,3 x 32 cm | 1/6
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 220 Kč
dřevoryt | 21 x 29 cm | 1/4
VYVOLÁVACÍ CENA: 200 Kč
VYDRAŽENO ZA: 200 Kč
dřevřez | 60 x 90 cm | 5/5
VYVOLÁVACÍ CENA: 3 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 700 Kč
akvarel a tuš na papíře | 62, 3 x 44 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
akvarel a tuš na papíře | 24,8 x 36,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč