Zátiší s kartami
280

Jaroslav Kafka (1896–1973)

Zátiší s kartami, 1952

kombinovaná technika na kartonu | 27,5 × 34 cm | sign. Kafka 52 | rámováno

Revue Art 2/2017, str. 77, Prague Auctions, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 8 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 13 000 Kč

neděle 11. června 2017

úterý 6. června - sobota 10. června 2017

Sbírka československého diplomata I.