SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 9. září 2018
pondělí 3. září - pátek 7. září 2018
vintage gelatin silver print, album | 35,3 x 28 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
207platinum print | 23,7 x 36,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
208platinum print, adjustováno na papíře | 13,5 x 13,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
platinum print, adjustováno na papíře | 14 x 13,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
210platinum print, adjustováno na papíře | 13,9 x 16,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 300 Kč
platinum print | 26,4 x 25,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 400 Kč