SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 9. září 2018
pondělí 3. září - pátek 7. září 2018
posthumous gelatin silver print | 29 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
041posthumous gelatin silver print | 28,8 x 22 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
042posthumous gelatin silver print | 28,8 x 23 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 11 000 Kč
posthumous gelatin silver print | 29,5 x 23,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
posthumous gelatin silver print | 28 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
045posthumous gelatin silver print | 21 x 29 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 5 000 Kč
posthumous gelatin silver print | 23 x 29,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 4 000 Kč
047posthumous gelatin silver print | 29 x 22,5 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 6 000 Kč
VYVOLÁVACÍ CENA: 6 000 Kč