vintage gelatin silver print | 20,2 x 29,9 cm | sign. vzadu Jiří Všetečka
Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 347, Nakladatelství Martin Dostoupil, Praha, 2009
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Prodejní cena: 41 250 Kč
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Prodejní cena: 97 500 Kč
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Prodejní cena: 162 500 Kč
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Prodejní cena: 31 250 Kč
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Prodejní cena: 150 000 Kč
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Prodejní cena: 91 250 Kč
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Prodejní cena: 98 750 Kč
neděle 9. září 2018
pondělí 3. září - pátek 7. září 2018
vintage gelatin silver print | 37,1 x 24 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
vintage gelatin silver print | 29,9 x 23,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 000 Kč
vintage gelatin silver print | 29,6 x 20,1 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 3 900 Kč
vintage gelatin silver print | 20,2 x 29,9 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 1 500 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 500 Kč
vintage gelatin silver print | 30,1 x 39,2 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 2 600 Kč
vintage gelatin silver print | 30,5 x 30,7 cm
VYVOLÁVACÍ CENA: 2 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 8 000 Kč