Vzpomínky
022

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Vzpomínky, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 61,8 x 74 cm | vzadu značeno autorským razítkem Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 100 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY