Rozhodnutí
029

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Rozhodnutí, 1968

pigmentový tisk na výstavním panelu | 74,5 x 73,cm | vzadu značeno autorským razítkem Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Všenáprava obrazem, str. 101, Nakladatelství Martin Dostoupil, Praha, 2009; Jiří Všetečka, Chodec s objektivem, str. 99, Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2015

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 Kč
VYDRAŽENO ZA: 150 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY