Malostranské střechy, Na věži chrámu sv. Mikuláše
061

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Malostranské střechy, Na věži chrámu sv. Mikuláše, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 117,5 x 120,5 cm | vzadu značeno autorským razítkem Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka, Pražský chodec, nestránkováno, Nakladatelství Martin Dostoupil, Praha, 2011; Jiří Všetečka, Praha světlem tvořená, str. 60, Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2013

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 1 200 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY