Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce
130

Jiří Všetečka (1937 - 2016)

Chrám sv. Mikuláše, Východy slunce, nedatováno

pigmentový tisk na výstavním panelu | 120 x 120 cm | vzadu značeno autorským razítkem Jiří Všetečka | rámováno

Jiří Všetečka - Pražský chodec, Pražský Hrad, Praha, Česká republika, 2008

VYVOLÁVACÍ CENA: 300 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč

sobota 7. prosince 2019

3.12. - 7.12. 2019

VÁNOČNÍ AUKCE FOTOGRAFIE JIŘÍHO VŠETEČKY