>x
Plány podle barev, Velký akt
001

František Kupka (1871 – 1957)

Plány podle barev, Velký akt, 1909

litografie | 45,5 × 57,8 cm | sign. v tisku Kupka | rámováno

Nabízená litografie byla použita jako předloha pro plakát k výstavě Františka Kupky (Kupka avant 1914), konané v pařížské galerii Karl Flinker roku 1966.

VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 52 000 Kč