Děvče v kroji
002

Joža Uprka (1861 – 1940)

Děvče v kroji, 30. léta

olej na dřevě | 31,7 × 20,8 cm | sign. JU | rámováno

PROVENIENCE
Současným majitelem zakoupeno v 90. letech v renomované pražské galerii umění (přiložen doklad o nákupu). Soukromá sbírka Německo.

VYVOLÁVACÍ CENA: 27 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč