Podzim
004

Ota Janeček (1919 – 1996)

Podzim, 1951

kombinovaná technika na papíře | 31,4 × 48,7 cm | sign. Ota Janeček 1951, č. soupisu 200 | rámováno

Ota Janeček, reprodukce č. 32 (vyobrazena varianta díla provedená v technice olejomalby), Press-foto, Praha, 1973

Ověřeno rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 28 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 28 000 Kč