Vzplanutí
006

Vladimír Vašíček (1919 – 2003)

Vzplanutí, 1971

olej na plátně | 82 × 65 cm | sign. Vašíček 1971 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka, Morava.

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč