Lidské vejce
010

Eva Kmentová (1928 – 1980)

Lidské vejce, 1968 – 1969

bronz | 61 × 73,5 × 59 cm | sign. Eva Kmentová, 1/3

Teď, Práce Evy Kmentové, str. 113, 175 (sádrový originál), Arbor vitae, Moravská galerie Brno, 2006; Revue Art, IV/2007, str. 57, WOXART, Praha, 2007

Opakovaně vystavováno, např. Karafiáty a samet / Umění a revoluce v Portugalsku a Československu 1968–1974–1989, GHMP, Praha, 2019

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

Opatřeno certifikátem o pravosti díla vydaným Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

VYVOLÁVACÍ CENA: 750 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 830 000 Kč