Ležící
013

Vladimír Novák (1947)

Ležící, 1968

olej na plátně | 50,5 × 70,5 cm | sign. vzadu V. Novák

Vladimír Novák, Krásné dny, obrazy 1967 – 1980, str. 4, Galerie Peron, Praha, 2001

VYVOLÁVACÍ CENA: 30 000 Kč