Žena a stín
014

Olbram Zoubek (1926 – 2017)

Žena a stín, 1975 – 1976

cín, plátkové zlato | 24,5 × 24,5 cm | značeno vzadu O. Zoubek 75, č. soupisu 351a

PROVENIENCE
Dílo pochází ze sbírky významné historičky umění.

Opatřeno certifikátem o pravosti díla vydaným Nadačním fondem Kmentová Zoubek.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 37 000 Kč