Kohout
023

Ota Janeček (1919 – 1996)

Kohout, 1980

olej na plátně | 100 × 80 cm | sign. Ota Janeček 1980, č. soupisu 1844 | rámováno

Ověřeno rodinou autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 165 000 Kč