Figura
025

Miroslav Šnajdr (1938)

Figura, 1974

kombinovaná technika na desce | 90 × 60 cm | sign. M. Šnajdr 1974 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka, Morava.

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč