Venuše geometrická
026

Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Venuše geometrická, 1983

akryl na kartonu a sololitu | 104,5 × 72,5 cm | sign. Načeradský 83 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 45 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 55 000 Kč