Hlad
029

Vladimír Kopecký (1931)

Hlad, 1992

kombinovaná technika na desce | 154 × 154 cm | sign. vzadu Kopecký 1992 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč