Dynamická ušatka
033

Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Dynamická ušatka, 1989

olej na překližce | 183 × 122 cm | sign. Načeradský 89 | rámováno

Jiří Načeradský, Invaze, Galerie u Betlémské kaple, Praha, 2017

VYVOLÁVACÍ CENA: 180 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 180 000 Kč