Březový háj
038

Marie Blabolilová (1948)

Březový háj, 1995

akryl na linoleu a desce | 118 × 75 cm | sign. vzadu MB 95 | rámováno

VYVOLÁVACÍ CENA: 31 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 31 000 Kč