Kompozice
039

Josef Mžyk (1944)

Kompozice, 1996

akryl na plátně | 70 × 100 cm | sign. Mžyk 1996 | rámováno

PROVENIENCE
Soukromá sbírka, Morava.

VYVOLÁVACÍ CENA: 35 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 36 000 Kč