Milenci a válka
043

Václav Menčík (1926 – 2013)

Milenci a válka, 2002

olej na plátně | 190 × 146 cm | sign. VaMen 02 | rámováno

Václav Menčík, Autobiografie, nestránkováno, Public s. r. o., Praha, 2005

VYVOLÁVACÍ CENA: 150 000 Kč