Poslední večeře
048

Josef Žáček (1951)

Poslední večeře, 2011

olej na plátně | 67 × 56 cm | sign. vzadu Josef Žáček 2011

VYVOLÁVACÍ CENA: 63 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 63 000 Kč