Dítě s hračkami
058

Tomáš Jetela (1986)

Dítě s hračkami, 2012

kombinovaná technika na plátně | 135 × 185 cm | sign. vzadu Jetela 2012 | rámováno

Tomáš Jetela, Holky, kosti a modrý kluk, Malostranská beseda, Praha, 2012; Tomáš Jetela, Paranormální hádanka, Zámek Slavkov, 2014

PROVENIENCE
Současným majitelem získáno přímo z ateliéru autora.

VYVOLÁVACÍ CENA: 65 000 Kč
VYDRAŽENO ZA: 78 000 Kč